Відгуки

Шановні колеги! Сердечно вдячна за можливість долучитися до роботи такого поважного наукового форуму — ХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Комплексне забезпечення якості технологічних процесів та систем», яка відбулась на базі Національного університету «Чернігівська політехніка» 25 та 26 травня 2023 року!

Хочу висловити свої слова захоплення за високий рівень організації конференції, змістовну та захоплюючу відкриту дискусію, приємне товариство і спілкування. Вдало створена віртуальна платформа дозволила науковцям із різних куточків планети обмінятися думками і збагатитися цінним дослідницьким досвідом.

Завдяки наполегливій праці та блискучій оперативності, організаторам конференції вдалося чітко організувати секційну роботу, створити умови для дискусій та налагодження наукового діалогу. Тож, учасники конференції мали можливість познайомитись з неймовірно цікавими дослідженнями інших учасників, довідатися чимало корисного з питань комплексного забезпечення якості технологічних процесів та систем, обмінятись думками, відкрити нові для себе імена.

Маю надзвичайно приємні враження від участі в конференції. Ціную вашу кропітку працю зі збагачення й відкриття нових обріїв науки!

Ви мотивуєте й надихаєте на подальші наукові дослідження! Бажаю Вам добра, здоров’я, натхнення  і непереборного оптимізму в цей непростий час! Сподіваюсь на подальшу співпрацю.

З повагою, проф. НУ «Запорізька політехніка» —  Наталія ЛЕВЧЕНКО

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *