Рекорд за кількістю учасників! Дякуємо за підтримку!

Шановні колеги, висловлюємо щиру подяку всім, хто підтримав проведення Х Міжнародної науково-практичної конференції «КОМПЛЕКСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ТА СИСТЕМ -2020».

Завдяки Вашій участі, в цьому році конференція зміцнила свій статус найбільшої мультидисциплінарної міжнародної науково-практичної конференції України. Ми досягли того, що ставили собі за мету.

Кількість тез доповідей поданих на конференцію в цьому році перевищила 300! Ми отримали матеріали 311 доповідей!!! (288 — у 2019 році), а за кількістю учасників (співавторів доповідей) встановлено новий рекорд – 615 учасників (472 – у 2019 році). Бажання приїхати в Чернігів та особисто взяти участь в роботі конференції висловили 45 осіб з інших університетів України, Німеччини, Білорусі.

Проте ситуація, що склалася у зв’язку з пандемією COVID-19 внесла свої корективи. Конференцію в цьому році буде проведено в онлайн-форматі 23-24 вересня.

Вважаємо, що жодні он-лайни не здатні створити тієї неймовірної атмосфери зустрічі та дружнього спілкування, якими відзначається наша конференція. В майбутньому ми традиційно будемо раді Вас зустріти в справжній перлині українського Полісся, місті Чернігові та сподіваємося, що більше нічого не зашкодить нашій зустрічі.

Матеріали конференції Ви можете скачати за посиланнями:

Всіх Вам гараздів, колеги!

Щиро, з повагою оргкомітет конференції.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *