Рекорд за кількістю учасників! Дякуємо за підтримку!

Шановні колеги, висловлюємо щиру подяку всім, хто підтримав проведення Х Міжнародної науково-практичної конференції «КОМПЛЕКСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ТА СИСТЕМ -2020».

Завдяки Вашій участі, в цьому році конференція зміцнила свій статус найбільшої мультидисциплінарної міжнародної науково-практичної конференції України. Кількість тез доповідей поданих на конференцію в цьому році – 286 (288 — у 2019 році), а за кількістю учасників (співавторів доповідей) встановлено новий рекорд – 608 учасників (472 – у 2019 році).

Враховуючи ситуацію, що склалася у зв’язку з пандемією COVID-19, оргкомітетом конференції прийнято рішення про перенесення строків проведення конференції на вересень 2020 року. Орієнтовні дати: 23-25 вересня.

Вважаємо, що жодні он-лайни не здатні створити тієї неймовірної атмосфери зустрічі та дружнього спілкування, якими відзначається наша конференція. Ми традиційно будемо раді Вас зустріти в справжній перлині українського Полісся, місті Чернігові та сподіваємося, що більше нічого не зашкодить нашій зустрічі.

Як тільки більш-менш стабілізується навколишня ситуація, кожному з учасників конференції ми додатково повідомимо про точні дати і програму конференції.

Матеріали конференції Ви можете скачати за посиланнями:

Всіх Вам гараздів, колеги!

Щиро, з повагою оргкомітет конференції.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *