«Чернігівська політехніка» 23-24 травня приймає учасників ХІV Міжнародної науково-практичної конференції «КОМПЛЕКСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ТА СИСТЕМ»

Шановні друзі і колеги! Запрошуємо Вас 2324 травня 2024 року відвідати перлину українського Полісся, місто-герой Чернігів і взяти участь у роботі ХІV Міжнародної науково-практичної конференції «КОМПЛЕКСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ТА СИСТЕМ», яка відбудеться на базі Національного університету «Чернігівська політехніка».

 Мета проведення конференції: зустрітися з друзями і однодумцями в науковій та освітній сферах.

Конференція «КОМПЛЕКСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ТА СИСТЕМ» є найбільшою щорічною мультидисциплінарною міжнародною науково-практичною конференцією України, що проводиться в Національному університеті «Чернігівська політехніка» у форматі як очної, так і дистанційної онлайн участі.

Традиційно робота конференції у 2024 році буде проводитись за 9 тематичними секціями:

Секція 1. Технологічні процеси та системи машинобудівного виробництва.

Секція 2. Технології деревообробки і меблевого виробництва.

Секція 3. Гідравлічні та пневматичні системи.

Секція 4. Технологічні процеси та системи хімічної, легкої, переробної та харчової промисловості.

Секція 5. Зварювання та споріднені процеси і технології. Матеріалознавство.

Секція 6. Сучасні ефективні технології у будівництві, архітектурі та дизайні. Геодезія та землеустрій.

Секція 7. Раціональне природокористування та ресурсозбереження. Електроніка. Електроенергетика, електромеханіка.

Секція 8. Інформаційні системи та технології. Комп’ютерна інженерія. Кібербезпека. Інформаційно-вимірювальні системи.

Секція 9. Економічні, правові та соціально-психологічні аспекти забезпечення якості та ефективності процесів і систем. Проблеми освіти.

КАЛЕНДАР КОНФЕРЕНЦІЇ

20.05.24 р. – граничний термін прийому тез доповідей та сплати організаційного внеску

22.05.24 р. – затвердження та розсилання програми конференції

22.05.24 р. – розсилання електронних матеріалів з тезами доповідей

23.05.24 р. – відкриття конференції, пленарне засідання, екскурсійно – пізнавальні заходи по м. Чернігову, дружня вечеря

24.05.24 р. – робота у секціях, круглий стіл на тему: Інновації в науці та освіті: новітні тренди і технології, закриття конференції

Наразі ми розпочинаємо прийом тез доповідей. Форма проведення конференції — змішана. Розміщення учасників конференції, що мають намір особисто приїхати до м. Чернігова передбачається в гуртожитках НУ «Чернігівська політехніка». Інші варіанти поселення узгоджуйте особисто з представниками оргкомітету конференції.

Традиційно до початку роботи конференції буде видано збірник матеріалів конференції. Вимоги щодо оформлення тез порівняно з минулими роками не змінилися.

Збірник матеріалів конференції матиме ISBN та буде включений до бази даних Google scholar провідних бібліотек України. Вимоги щодо подання та оформлення тез доповідей наведено на відповідній сторінці сайту.

В рамках конференції буде проведено круглий стіл на тему: Інновації в науці та освіті: новітні тренди і технології. В програмі круглого столу передбачені виступи провідних українських і закордонних науковців та представників промисловості з питань розвитку вищої освіти в Україні в умовах поточних викликів і перспектив, а також доповіді за тематикою секцій конференції. Всі особисто присутні учасники круглого столу отримають окремий сертифікат про підвищення кваліфікації обсягом 0,5 кредиту ЄКТС/ 15 годин з вказанням набутих компетенцій.

Надсилайте тези, приїзжайте. Ми на Вас чекаємо!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *