Запрошуємо 25-26 травня 2023 року до участі у конференції в Чернігові!

Шановні колеги! Запрошуємо Вас 25-26 травня 2023 року взяти участь у роботі ХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «КОМПЛЕКСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ТА СИСТЕМ», яка відбудеться на базі Національного університету «Чернігівська політехніка».

Через пошкодженість готельної інфраструктури міста Чернігова та Національного університету «Чернігівська політехніка» в цьому році ми не можемо прийняти і розселити всіх бажаючих, тому конференція відбудеться в змішаному форматі.

Конференція «КОМПЛЕКСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ТА СИСТЕМ» традиційно є найбільшою щорічною мультидисциплінарною міжнародною науково-практичною конференцією України, що проводиться в Національному університеті «Чернігівська політехніка» у форматі як очної, так і дистанційної онлайн участі.

В межах конференції буде проведено дводенний онлайн-семінар на тему: Інновації в науці та освіті: новітні тренди і технології. Семінар передбачає доповіді-презентації провідних українських і закордонних вчених за тематикою секцій конференції. Всі присутні учасники семінару отримають окремий сертифікат про підвищення кваліфікації обсягом 0,5 кредиту ЄКТС/ 15 годин з вказанням набутих компетенцій. Детальна інформація — в інформаційному листі-запрошенні.

Свою підтримку, згоду та бажання бути серед членів програмного комітету конференції висловили 13 закордонних та понад 100 вітчизняних провідних вчених — докторів наук, професорів.

Робота конференції у 2023 році буде проводитись за 9 тематичними секціями:

Секція 1. Технологічні процеси та системи машинобудівного виробництва.

Секція 2. Технології деревообробки і меблевого виробництва.

Секція 3. Гідравлічні та пневматичні системи.

Секція 4. Технологічні процеси та системи хімічної, легкої, переробної та харчової промисловості.

Секція 5. Зварювання та споріднені процеси і технології. Матеріалознавство.

Секція 6. Сучасні ефективні технології у будівництві, архітектурі та дизайні. Геодезія та землеустрій.

Секція 7. Раціональне природокористування та ресурсозбереження. Електроніка. Електроенергетика, електромеханіка.

Секція 8. Інформаційні системи та технології. Комп’ютерна інженерія. Кібербезпека. Інформаційно-вимірювальні системи.

Секція 9. Економічні, правові та соціально-психологічні аспекти забезпечення якості та ефективності процесів і систем. Проблеми освіти.

КАЛЕНДАР КОНФЕРЕНЦІЇ

21.05.23 р. – граничний термін прийому тез доповідей та сплати організаційного внеску

24.05.23 р. – затвердження та розсилання програми конференції

25.05.23 р. – розсилання електронних матеріалів з тезами доповідей

25.05.23 р. – пленарне засідання, робота у секціях, онлайн-семінар (підвищення кваліфікації НПП)

26.05.23 р. – робота у секціях, онлайн-семінар (підвищення кваліфікації НПП), закриття конференції

Наразі ми розпочинаємо прийом тез доповідей. Форма проведення конференції остаточно ще не визначена. У випадку, якщо безпекова ситуація в Україні дозволятиме проведення конференції з особистою присутністю учасників в м. Чернігові та в НУ «Чернігівська політехніка», ми відразу про це повідомимо.

Традиційно до початку роботи конференції буде видано збірник матеріалів конференції. Збірник матеріалів конференції матиме ISBN та буде включений до баз даних провідних бібліотек України. Вимоги щодо подання та оформлення тез доповідей наведено на відповідній сторінці сайту.

Більш детальну інформацію про умови участі в семінарі з підвищення кваліфікації та публікації тез доповідей ви можете отримати з інформаційного листа-запрошення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *